TOPSILMED nieustannie pracuje nad rozwojem

produktów i rozwiązań medycznych

The manufactured products are intended for particularly responsible tasks in medicine, cosmetics industry and other fields. The production is carried out in accordance with the highest international standards, using the best available raw materials. We manufacture products under our own brands as well as for B2B Our offer includes silicone scar dressings as well as small-sized medical accessories for hospital use.

Cooperation

Produkcja preparatów odbywa się w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu najlepszych dostępnych surowców oraz z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

W ofercie TOPSILMED znajdują się wysokiej jakości, innowacyjne preparaty silikonowe używane w wsparciu leczenia blizn. Nawiązując do naszego motto, którym jest hasło “Rozwiązania dla zdrowej przyszłości”, pracujemy z myślą o klientach/pacjentach, zmagających się z problemami blizn. Proponując żele i plastry silikonowe, które pomagają w walce ze śladami pourazowymi, pracujemy jednocześnie nad nieustannym rozwojem i poszerzaniem oferty o nowe preparaty. Materiał ten jest całkowicie bezpieczny oraz skuteczny, a preparaty na nim oparte dają możliwość nieinwazyjnego leczenia blizn.Zapraszamy do współpracy.
Naszym klientom/pacjentom proponujemy zarówno żele silikonowe (BLIZCARE® Regular), które idealnie nadają się na blizny znajdujące się na ruchomych częściach ciała, jak i plastry stworzone po to, by leczyć blizny powstałe na nieruchomych częściach i w zakrytych miejscach. Proponowane przez nas produkty są całkowicie przyjazne dla skóry, charakteryzują się oddychalnością oraz właściwościami hipoalergicznymi oraz przeciwbakteryjne i przeciwzapalne (BLIZCARE® BIO). Silikonowe żele, plastry i opatrunki zarówno zabezpieczają blizny jak i wspomagają prawidłowe bliznowacenie (BLIZCARE® PRO). Produkcja preparatów odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu najlepszych dostępnych surowców oraz z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.
TOPSILMED – “Rozwiązania dla zdrowej przyszłości” – zgodnie z tą ideą stale rozbudowujemy naszą ofertę o kolejne produkty stworzone na bazie silikonu. Jako zwolennicy nieinwazyjnego wspomagania leczenia blizn, podejmiemy bezpośrednią współpracę z placówkami, które chcą promować tego typu leczenie. Jesteśmy zainteresowani współpracą w zakresie edukacji wśród lekarzy specjalistów różnych dziedzin – chirurgów, ginekologów, internistów oraz farmaceutów. Posiadamy kompetentny zespół specjalistów dedykowanych do profesjonalnych szkoleń z zakresu korzystania z preparatów na bazie silikonu do leczenia ran.

Zapraszamy do współpracy z nami.