TOPSILMED nieustannie pracuje nad rozwojem

produktów i rozwiązań medycznych

Produkowane wyroby przeznaczone są do szczególnie odpowiedzialnych zadań w medycynie, kosmetyce, a także innych dziedzinach. Produkcja odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami międzynarodowymi przy użyciu najlepszych dostępnych surowców. Wytwarzamy wyroby pod markami własnymi jak również na potrzeby B2B. W naszej ofercie znajdą Państwo silikonowe opatrunki przeciwbliznowe, jak również drobny osprzęt medyczny do użytku szpitalnego.

Współpraca z

Produkcja preparatów odbywa się w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu najlepszych dostępnych surowców oraz z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

W ofercie TOPSILMED znajdują się wysokiej jakości, innowacyjne preparaty silikonowe używane w wsparciu leczenia blizn. Nawiązując do naszego motto, którym jest hasło “Rozwiązania dla zdrowej przyszłości”, pracujemy z myślą o klientach/pacjentach, zmagających się z problemami blizn. Proponując żele i plastry silikonowe, które pomagają w walce ze śladami pourazowymi, pracujemy jednocześnie nad nieustannym rozwojem i poszerzaniem oferty o nowe preparaty. Materiał ten jest całkowicie bezpieczny oraz skuteczny, a preparaty na nim oparte dają możliwość nieinwazyjnego leczenia blizn.Zapraszamy do współpracy.
Naszym klientom/pacjentom proponujemy zarówno żele silikonowe (BLIZCARE® Regular), które idealnie nadają się na blizny znajdujące się na ruchomych częściach ciała, jak i plastry stworzone po to, by leczyć blizny powstałe na nieruchomych częściach i w zakrytych miejscach. Proponowane przez nas produkty są całkowicie przyjazne dla skóry, charakteryzują się oddychalnością oraz właściwościami hipoalergicznymi oraz przeciwbakteryjne i przeciwzapalne (BLIZCARE® BIO). Silikonowe żele, plastry i opatrunki zarówno zabezpieczają blizny jak i wspomagają prawidłowe bliznowacenie (BLIZCARE® PRO). Produkcja preparatów odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu najlepszych dostępnych surowców oraz z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.
TOPSILMED – “Rozwiązania dla zdrowej przyszłości” – zgodnie z tą ideą stale rozbudowujemy naszą ofertę o kolejne produkty stworzone na bazie silikonu. Jako zwolennicy nieinwazyjnego wspomagania leczenia blizn, podejmiemy bezpośrednią współpracę z placówkami, które chcą promować tego typu leczenie. Jesteśmy zainteresowani współpracą w zakresie edukacji wśród lekarzy specjalistów różnych dziedzin – chirurgów, ginekologów, internistów oraz farmaceutów. Posiadamy kompetentny zespół specjalistów dedykowanych do profesjonalnych szkoleń z zakresu korzystania z preparatów na bazie silikonu do leczenia ran.

Zapraszamy do współpracy z nami.