Rozwiązania dla zdrowej przyszłości

Produkty dla Ciebie

Rozwiązania dla zdrowej przyszłości

Silikony oraz elastomery termoplastyczne

Silikonowy żel na blizny

Wspomagania leczenia blizn po wygojeniu się rany. Przeźroczysty, szybko wysychający preparat, stanowi skuteczną metodę zapobiegania powstawaniu blizn.

Dowiedz się więcej

Żel na blizny

Żel silikonowy na blizny Blizcare wspomaga leczenie blizn po wygojeniu się rany. Przeźroczysty, szybko wysychający preparat, stanowi skuteczną metodę zapobiegania powstawaniu blizn. Silikonowy żel Blizcare jest wyrobem medycznym przeznaczonym do wspomagania leczenia blizn po wygojeniu się rany. Żel można stosować na blizny pooperacyjne, pooparzeniowe, pourazowe oraz innego rodzaju blizny np. po usunięciu tatuażu.

Żel tworzy na powierzchni skóry cienką, oddychającą, nieprzepuszczalną dla wody membranę utrzymując tym samym właściwą wilgotność skóry, przez co zapobiega powstawaniu blizn przerostowych i bliznowców, łagodzi następujące objawy związane z bliznami:
Zmniejsza i uelastycznia blizny
Sprawia, że blizny stają się mniej widoczne
Przynosi ulgę, znosi uczucie napięcia i świądu

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Działania niepożądane

Szanowni Państwo,
zgodnie z wymaganiami prawnymi „Ustawą Prawo farmaceutyczne” z dnia 6 września 2001 roku TopsilMed jest zobowiązany zbierać wszystkie zgłoszone informacje, dotyczące działań niepożądanych zaistniałych w wyniku stosowania produktów firmy.

W przypadku wystąpienia działania niepożądanego po stosowaniu produktu firmy TopsilMed, działanie należy zgłosić do Biura:
TopsilMed Sp. z o.o.
ul. Graniczna 6 / 96-321 Żabia Wola
tel. + 48 46 858 10 51 mail: zgloszenia@topsilmed.com

    Formularz zgłoszenia działania niepożądanego produktów TopsilMed

    zamknij kartę