TOPSILMED is constantly working on the development of various
medical products and solutions

The manufactured products are intended for particularly responsible tasks in medicine, cosmetics industry and other fields. The production is carried out in accordance with the highest international standards, using the best available raw materials. We manufacture products under our own brands as well as for B2B Our offer includes silicone scar dressings as well as small-sized medical accessories for hospital use.

W ofercie Top Silmed znajdują się wysokiej jakości, innowacyjne preparaty silikonowe używane w leczeniu blizn. Nawiązując do naszego motto, którym jest hasło “Rozwiązania dla zdrowej przyszłości”, pracujemy z myślą o pacjentach zmagających się z problemami blizn. Proponując żele i plastry silikonowe, które pomagają w walce ze śladami pourazowymi, pracujemy jednocześnie nad nieustannym rozwojem i poszerzaniem oferty o nowe preparaty na bazie silikonu. Materiał ten jest całkowicie bezpieczny oraz skuteczny, a preparaty na nim oparte dają możliwość nieinwazyjnego leczenia blizn.

Naszym pacjentom proponujemy zarówno żele silikonowe, które idealnie nadają się na blizny znajdujące się na ruchomych częściach ciała, jak i plastry stworzone po to, by leczyć blizny powstałe na nieruchomych częściach i w zakrytych miejscach. Proponowane przez nas preparaty są całkowicie przyjazne dla skóry, charakteryzują się oddychalnością oraz właściwościami hipoalergicznymi. Silikonowe żele, plastry i opatrunki zarówno zabezpieczają blizny jak i wspomagają prawidłowe bliznowacenie. Produkcja preparatów odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami, przy użyciu najlepszych dostępnych surowców oraz z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

 

 

 

Jako zwolennicy nieinwazyjnego wspomagania leczenia blizn, podejmiemy bezpośrednią współpracę z placówkami, które chcą promować tego typu leczenie. “Rozwiązania dla zdrowej przyszłości” – zgodnie z tą ideą stale rozbudowujemy naszą ofertę o kolejne produkty stworzone na bazie silikonu. Jesteśmy zainteresowani współpracą w zakresie edukacji wśród lekarzy specjalistów różnych dziedzin – chirurgów, ginekologów, internistów oraz farmaceutów. Posiadamy kompetentny zespół specjalistów dedykowanych do profesjonalnych szkoleń z zakresu korzystania z preparatów na bazie silikonu do leczenia ran.

Zapraszamy do współpracy z nami.

Kontakt z nami

TOPSIL MED Sp. z o.o.

TOPSIL MED Sp. z o.o.
ul. Graniczna 6 / 96-321 Żabia Wola
NIP: 5291807335, REGON: 362324653

tel. + 48 46 819 30 71
e-mail: kontakt@topsilmed.com